Freysaş

1988 Yılında Yapı Merkezi Grubu ve Vinci Grubunʼa bağlı  Soletanche Freyssinet ortaklığı ile kurulan Freysaş, modern yapı uygulamaları ve teknolojik yapı elemanları üretimi ile Türkiyeʼnin konusunda uzman kuruluşlarının başında gelmektedir.

Dünyaʼnın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte olan Freysaş Freyssinet  A.Ş Türkiye ve Türki cumhuriyetlerinde köprüler, silindirik yapılar, geniş açıklıklı döşemeler, sismik koruma çalışmaları, yapı elemanları üretimi konularında hizmet vermektedir.

Freysas son yıllarda Türkiye’de gerçekleşen birçok Mega projeye imza atmanın, tüm ekibiyle gururunu yaşamaktadır.

· Haliç Metro Geçişi Köprüsü/StayCable-BigLift/AğırKaldırma Operasyonu

· Vodafone Park Stadı Çatısı Dizaynı Ve BigLift/Ağır Kaldırma Operasyonu

· Yavuz Sultan Selim Köprüsü/StayCable-Argerme Uygulaması

· Kuzey Marmara Otoyolu Projesi Kapsamında Yavuz Sultan Selim Köprüsü Yaklaşım Viyadükleri/İtme-Sürme ILM Teknolojisi Uygulaması

· Maltepe Başıbüyük Üni. Hastanesi Deprem Güçlendirmesi Kapsamında 827 adet Sismik İzalatör Uygulaması

· Türkiye’nin ilk EkstraDoz Köprüsü Olma Özelliğine Sahip Olan Antalya Çallı Köprüsü/StayCable Uygulaması

· Ankara/Sivas Demiryolu Projesi Kapsamında Yapımı Tamamlanan Hızlı Tren Viyadükleri Yerinde Dökme/Ardgermeli Dengeli Konsol Projeleri Uygulaması

Dünya'nın hemen her ülkesinde faaliyet göstermekte olan Freyssinet grubunun Türkiye ve Türki cumhuriyetler ile komşu ülkelerde faaliyetlerini devam ettiren Freysaş, firma vizyonu olarak yapı ve teknolojinin buluşma noktası olma niteliğini sunmaktadır.

Ardgerme teknolojisinin kullanıldığı tüm yapılarda benzersiz know-how'ı ve tecrübesi ile hizmet veren Freysaş, köprüler, silindirik yapılar, geniş açıklıklı yüzeyler, sismik koruma çalışmaları, yapı elemanları üretimi konularında hizmet vermektedir.

Freysaş bugüne kadar Türkiye ve komşu ülkelerde imzasını attığı her işte %100 müşteri memnuniyeti ve kusursuz servis prensibi ile çalışmış, ileri teknolojinin yapılardaki mükemmel uygulaması konusunda Türkiye'nin öncü kuruluşu olma misyonunu karşılayabilmek için bilgi birikimini sürekli geliştirme yolunu her zaman açık tutmuş, asıl önemli olanın insan gücü olduğu gerçeğini hiçbir zaman aklından çıkarmamıştır. Bu doğrultuda insan kaynakları ve kalite politikalarını her zaman başarı odaklı kurgulayabilmek için önce yaşama değer katan yapı teknolojilerinin önemine inanmıştır.

Freysaş, daha refah bir gelecek ve sağlıklı yapılar inşa edebilmeyi ilk sıraya koyarak, daha estetik bir dünya için bilgi ve tecrübelerini sürekli geliştirmeye, arkasında bulunan Yapı Merkezi Grubu ve Freyssinet'in gücünü hep daha iyiyi hayata geçirebilmek için kullanmaya devam edecektir.